Poprad

Poprad - erb

 

Kraj: Prešov

Okres: Poprad

Web stránka

Popis

Poprad - mesto ležiace na úpätí malebných veľhôr býva často nazývané aj vstupnou bránou do Vysokých Tatier. Rok 1256 je prvou písomnou zmienkou o už existujúcej osade menom Poprad. Ide o darovaciu listinu, ktorú vydal 16. marca 1256 uhorský kráľ Belo IV. pre Filovho syna Fileho.

 

Ubytovanie

Poprad - ubytovanie v TATRA Hotel***TATRA Hotel*** ponúka ubytovanie v 71 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, 6 rodinných apartmánoch a 6 apartmánoch. Izby a apartmány sú vybavené WIFI, telefónom, TV a samostatnou kúpeľňou.
Vytvára priestor pre organizovanie školení, konferencií, pracovných stretnutí , spoločenských večierkov, rodinných osláv v konferenčnej miestnosti vybavenej modernou konferenčnou technikou alebo v menších salónikoch. Poskytuje služby stravovania vo vlastnej reštaurácii, posedenie v lobby bare, relax v relaxačnom centre (fínska, parná, infra sauna a masáže), detský kútik pre deti.

Hotel sa nachádza v blízkosti autobusovej a železničnej stanice a je len pár minút vzdialený od centra mesta Poprad.

Poprad - ubytovanie v TATRA Hotel***Karpatská 7, 058 01 Poprad, Slovakia, tel.: +421 52 7871700;
e-mail: recepcia@tatrahotel.com; web: www.tatrahotel.com

 

Poprad - ubytovanie v TATRA Hotel*** Poprad - ubytovanie v TATRA Hotel*** Poprad - ubytovanie v TATRA Hotel*** Poprad - ubytovanie v TATRA Hotel***

 

Múzeá

Galérie

Pamiatky

Hrady, zámky a kaštiele

 

 

 

Informácie aktualizujeme priebežne a vyhradzujeme si právo na ich zmenu!